91
Kolekce červených váz (3 ks)

Cari Zalloni (1937-2012)
WMF, Ikora (značeno papírovou nálepkou WMF)
60. léta 20. století Germany SRN

↑ 20,5 cm, malá ↑ 15 cm

V cena 4 000 Kč
O cena 6 000 - 8 000 Kč

Vázy kalichového tvaru foukané do dřevěné formy. Vyrobeny z rubínového nabíhaného skla.