Čtvercový stůl s lampou Hotel Praha
80. léta 20. století, Československo
O cena 20 000 - 30 000 Kč
Konstrukce z bukového dřeva tmavohnědě mořeného. Nohy masivní válcové se promítají do desky stolu dýhované ořechem. Ve středové části je vložena mosazná montura se skládaným válcovým stínidlem z opálového , matovaného skla. Vypínač na montuře.