160
Čtvercový stůl hotel Praha

Hřivnáč Zbyněk (1932-)
80. léta 20. století, Československo

50cm x 66cm x 66cm

V cena 9 000 Kč
O cena 13 000 - 18 000 Kč

Konstrukce z bukového dřeva tmavohnědě mořeného. Nohy masivní válcové se promítají do desky stolu dýhované ořechem ke středu do kříže.