17
Hnízdové skládací stolky.-4ks

Gebrüder Thonet, Wien,
10.-20.léta 20.století, R-U

70cm x 55cm x 38cm

V cena 12 000 Kč
O cena 18 000 - 25 000 Kč

Korpus stolků je vyroben ze soustružené a ohýbané bukové kulatiny, zušlechtěné šelakovou povrchovou úpravou třešňové barvy ( tzv. vídeňská červeň). Restaurováno