18
souprava tácků ( 12+1)

Anton Streit (1891-1973)
Anton Streit, Chotyně u Liberce(značeno tác + podtácky A.STREIT,znakem AS)
10.-20.léta 20.století, Československo

V cena 4 000 Kč
O cena 6 000 - 8 000 Kč

Mosazný kovotepecky zpracovaný plech s typickými známkami po úderu kladivem (tzv. Hammerschlag –kladívkový dekor). okraj profilovaný.

Pozn. Pozn.: Velký tác průměr 32cm, malý- průměr10,5cm . Krásná ukázka užitkové produkce tohoto opomíjenéh