Anton Streit, Chotyně u Liberce(značeno tác + podtácky A.STREIT,znakem AS)
10.-20.léta 20.století, Československo
Mosazný kovotepecky zpracovaný plech s typickými známkami po úderu kladivem (tzv. Hammerschlag –kladívkový dekor). okraj profilovaný.
Pozn. Pozn.: Velký tác průměr 32cm, malý- průměr10,5cm . Krásná ukázka užitkové produkce tohoto opomíjenéh