35
Vyřezávaná komorní plastika dívky

20. léta 20.století, Československo

29cm

V cena 4 000 Kč
O cena 6 000 - 8 000 Kč

Stojící postava dívky na dřevěném soklu.tmavohnědě mořené lipové dřevo. Chybí prsty na pravé ruce. Nerestaurováno – původní stav.