36
Čočkovitá váza

Blažek Bedřich
Kaiser keramische Schulle, Bechyně (návrh 1922 B.B.)
20. léta 20.století, Československo

24cm

V cena 2 500 Kč
O cena 3 500 - 4 500 Kč

Bíle glazovaná váza butilkového tvaru . Bohatá stylizovaná florální malba do středového terče vyvedena v barvách zeměhnědé a hořčicové.

Pozn. Pozn.: Krásná ukázka kvalitní školní práce absolventa bechyňské keramické školy, značeno.