Kaiser keramische Schulle, Bechyně (návrh 1922 B.B.)
20. léta 20.století, Československo
Bíle glazovaná váza butilkového tvaru . Bohatá stylizovaná florální malba do středového terče vyvedena v barvách zeměhnědé a hořčicové.
Pozn. Pozn.: Krásná ukázka kvalitní školní práce absolventa bechyňské keramické školy, značeno.