44
Kulatý stolek dvouetážový

Vichr a spol. Praha,
30. léta 20. století, Československo

68cm x 64cm

V cena 6 000 Kč
O cena 8 000 - 10 000 Kč

Ocelová konstrukce z bezešvých chromovaných trubek, nohy jsou na koncích opatřeny kluzáky. Na překližkových kulatých deskách z bukové dýhy tmavohnědá šelaková politura. Dřevo restaurováno.