Schnek Gustav Adolf (1883 – 1971)
Thonet – Mundus, značeno papírová nálepka Thonet
30. léta 20. století, Československo
Konstrukce vyrobena z masivní bukové kulatiny . Sedák z profilového hranolu. Sedák i opěrák vypleten dobovým umělým pedigem. Stav původní velmi dobrý.