45
Dvě židle model No 811

Schnek Gustav Adolf (1883 – 1971)
Thonet – Mundus, značeno papírová nálepka Thonet
30. léta 20. století, Československo

76cm x 43cm x 42cm

V cena 4 800 Kč
O cena 7 000 - 9 000 Kč

Konstrukce vyrobena z masivní bukové kulatiny . Sedák z profilového hranolu. Sedák i opěrák vypleten dobovým umělým pedigem. Stav původní velmi dobrý.