95
Malá vázička

Jaroslav Stuchlík ml. (1915-1988)
J.Stuchlík ml. , značeno zespoda písmenem S v trianglu
40. léta 20. století, Československo

9cm x 7cm

V cena 400 Kč
O cena 600 - 800 Kč

Bělnina s jemným malovaným hnědomodrým lineárním dekorem na tyrkysové glazuře. Na svou dobu velmi progresivní přístup k dekorování užitkové keramiky.