Jaroslav Stuchlík ml. (1915-1988)
J.Stuchlík ml. , značeno zespoda písmenem S v trianglu
40. léta 20. století, Československo
Bělnina s jemným malovaným hnědomodrým lineárním dekorem na tyrkysové glazuře. Na svou dobu velmi progresivní přístup k dekorování užitkové keramiky.