96
Souprava na pálenku 6+1+1

Jaroslav Vondráček ml.? (1920-)
Jaroslav Vondráček ml. Kostelec nad Černými lesy, značeno JVK
40. léta 20.století, Československo

V cena 2 800 Kč
O cena 3 600 - 5 000 Kč

Bělnina s jemným lineárně proškrabovaným dekorem ze zelené do bílé glazury. Na svou dobu velmi progresivní přístup k dekorování užitkové keramiky. Souprava obsahuje karafu s pohárky a tácem.