99
Tyrkysová váza

Otto Eckert (1910-1995)
O.Eckert, Klikov ( značeno)
40.-50. léta 20. století, Československo

19cm

V cena 3 600 Kč
O cena 5 000 - 6 000 Kč

Jednoduchá váza tykvovitého tvaru se zúženým hrdlem. Glazura jemně tyrkysová polomatná. Značeno raznicí.O.Eckert