98
Černá váza

KERA-BEN, Klikov ( značeno ražbou zespoda)
30.-40. léta 20.století, Československo

20cm

V cena 2 000 Kč
O cena 3 000 - 4 000 Kč

Jednoduchá váza ostře pálená - tykvovitého tvaru se zaškrceným hrdlem. Černě glazovaná s bílým, klikatícím se nekonečným lineárním dekorem.