13
Kavárenský stolek

Gebrüder Thonet, Wien ( značeno)
10 . léta 20.století, R-U

77cm x 60cm

V cena 4 500 Kč
O cena 6 000 - 8 000 Kč

Dřevěná konstrukce vyrobena z bukového masivu , částečně soustružená, ohýbaná, mořená, lakovaná. Deska stolu paprskovitě dýhována mahagonem. Noha, mahagonový odstín, podnoží s mosazným nášlapem a zeleným původním potahem.