14
Restaurační židle ( 1ks)

Marcel Kammerer ( 1878 – 1959)
Gebrüder Thonet, Wien ( značeno papírovou nálepkou)

10cm x 20cm

V cena 7 500 Kč
O cena 14 000 - 18 000 Kč

Dřevěná konstrukce vyrobena z bukového ohýbaného hranolu. Mahagonový odstín se zbytky pozdějších nátěrů, šelaková politura. Sedák i opěrák vyroben z překližky mahagonem dýhované s geometrickou intarzií v opěradle. Naprosto originální původní stav. Původní vybavení kavárny Obecního domu (1905 – 1912 Balšánek/Polívka)