50
Niklovaná lampa s nůžkovým mechanizmem, PAT 123194

Christian Dell (1893-1974)
Belmag, Zürich
20.-30.léta 20.století, Švýcarsko (Swiss)

26cm x 5cm x 105cm

V cena 5 000 Kč
O cena 6 500 - 7 500 Kč

Niklovaná konstrukce harmonikového mechanismu stínidla a plechové základny. Nepoužívaný původní stav bez defektu. Autentický doplněk do prvorepublikového interiéru.Značeno Patentové číslo PAT 123194