51
Držák na ubrousky – Servítník

Fa. Sandrik, Dolné Hámre
20.-30. Léta 20.století, Československo

9cm

V cena 1 500 Kč
O cena 2 500 - 3 500 Kč

Silně postříbřený mosazný plech tvořící díky ohybu půlobloukový držák fixovaný k podstavci vyrobeného z hranolové zaoblené šíny stočené do kroužku. Na podstavci značeno vyraženou značkou Sandrik a.s.