52
Trojplamenný alpakový svícen

F.W.Quist, Esslingen am Neckar ( značeno
30.-40. Léta 20. století, Německo

9cm x 23cm x 10cm

V cena 1 200 Kč
O cena 1 800 - 2 200 Kč

Silně postříbřený mosazný plech – alpaca, podstava obdélného půdorysu lisovaná, jemně kartáčovaná, dva oblouky z dutého obdélného profilu jsou osazeny na vrcholech tulejkami.