11
Hranovaná dóza

Johan Meyers Neffe, Vimperk?
10.-20. Léta 20.století, R-U

V 16,5cm

V cena 6 000 Kč
O cena 8 000 - 10 000 Kč

Černé ( fialové) sklo válcového tvaru s Hranovanými dvanácti boky \plochy Zlatě orámované s vnitřním leptaným dekorem, následně taktéž dozlaceným s použitím vysokého smaltu. Výčko taktéž bohatě zdobeno a hranováno.