12
Ambrová miska s oroplastikou

Moser, Karlovy Vary ( značeno lepten)
20.léta 20.století, Československo

V cena 4 000 Kč
O cena 6 000 - 8 000 Kč

Miska zvoncovitého tvaru na podstavě v barvě čistého ambru s florálním odleptávaným dekorem v pruzích. Jeden pruh je umístěn uvnitř misky a druhý na postavě.