28
Nízké párové stoličky ( 2ks)

30. léta 20.století, Československo

V 32,cm, š 60cm, h 36cm

V cena 3 000 Kč
O cena 4 000 - 6 000 Kč

Dřevěná konstrukce dýhovaná dubovou dýhou, překližka, lakovány, původní nerestaurovaný stav.