50
Stůl, model H-37

Jindřich Halabala ( 1903 – 1978)
UP-Závody, Brno
30.léta 20.století, Československo

V cena 6 500 Kč
O cena 9 000 - 12 000 Kč

Konstrukce z dubového masivu a dubem dýhované laťovky. Mořeno, lakováno. Nohy stolu jsou spojeny trubkovou trnoží z pochromované oceli. Stůl je rozkládací s jednoduchým systémem rozkladu. Několik škrábanců na desce stolu. Původní stav