64
Bakelitový větrák

VEM, VTB , Dresden ( značeno)
50.léta 20.století, Německo

V 21, průměr 17cm

V cena 2 000 Kč
O cena 3 500 - 5 000 Kč

Plášť malého ventilátoru vyrobena z probarvovaného krémově hnědého bakelitu. Zespoda vše značeno)