7
Kancelářské křeslo

Otto Wagner (1841 – 1918)
Gebrüder Thonet, Wien ( značeno)
10 . léta 20.století, R-U

V 76cm, š 53cm , h 54vm

V cena 7 000 Kč
O cena 8 000 - 10 000 Kč

Křeslo zhotoveno z ohýbaného bukového hranolu. Sedák a opěrák nově čalouněny v dobovém stylu. Proslulé konfortní polokřeslo použité ve Vídeňské Postschparkasse, do které dodávali oba nejvýznamnější výrobci ohýbaného nábytku - Kohnové i Thonetové.