8
polokřeslo

Gustav Siegel (1880 – 1968)
J.J. Kohn, Wien ( značeno)
10 . léta 20.století, R-U

V 79cm, š 57 cm, h 58cm

V cena 6 500 Kč
O cena 8 000 - 10 000 Kč

Křeslo zhotoveno z ohýbaného bukového hranolu. Sedák i opěrák ponechány v původním potahu ( růžový brokát se symetrický m florálním motivem. Na sedáku v přední části protržen. Původní velmi dobrý stav. Zřídka se objevující model.