77
hnědá váza

Otto Eckert ( 1910 – 1995)
Dílo, ČFVU ( značeno)
60-70.léta 20. Století, Československo

V 15, průměr 11cm

V cena 2 000 Kč
O cena 3 000 - 4 000 Kč

Ostře pálená kamenina s hnědou solnou glazurou a kulovitého tvaru na projmuté nožce. Ze spoda značeno štítkem DÍLO , evidenčním číslem a jménem Eckert.