78
Křišťálová tenkostěnná váza

Petr Rýdlo (1945 – 2013)
70.léta 20.století (značeno )

V 16, průměr 17cm

V cena 2 400 Kč
O cena 3 200 - 4 200 Kč

Jednoduchý válcový tvar s vpichem ve dně, vyrobený z kříšťálového skla. Polovina pláště je pokryta propískovanou abstraktní kompozicí složenou z ploch, je typickou pro práci tohoto autora. Východočeský sklářský výtvarník. Absolvent ateliéru Stanislava Libeňského