85
Konferenční stůl – Aluminium

Charles & Ray Eames
Herman Miller – Michigen (značeno 1982)
80.léta 20.století, USA

V66 cm, průměr 80cm

V cena 11 000 Kč
O cena 15 000 - 20 000 Kč

Bílá stolní deska s nahnědlou ABS hranou, šedá noha se čtyř osou podnoží z chromovaného hliníku . Podnož osazena čtyřmi originálními kolečky – rovněž chromovanými.