86
Kancelářské křeslo – Aluminium Chair EA 117

Charles & Ray Eames
Vitra, Zeeland – Michigen (značeno)
80.-90. léta 20.století, USA ( design 1956)

V83 cm, š 58cm, h 59cm

V cena 16 500 Kč
O cena 22 000 - 27 000 Kč

Čtyřramenná hliníková podnož s otáčecím a výškově nastavitelným mechanizmem. Černě lakované kovové části. Sedák opatřený černým Hopsak potahem. Výborný stav. Tato Eamsovská kancelářská židle patří ke klasikám v nejvyšší třídě kancelářského nábytku. Zde se jedná o limitovanou sérii Black Collection z počátku 90 let.