54
Stropnice

Českomoravské sklárny, Krásno (značeno na skle)
30. léta 20. století, Československo

Výška 14 cm, průměr stínidla 30 cm

V cena 2 500 Kč
O cena 3 500 - 4 500 Kč

Montura – obruba vytlačena z mosazného poniklovaného plechu, sklo opálový triplex.