55
Pracovní lampa s nůžkovým mechanizmem

Christian Dell (1893 – 1974)
Original Kaiser, I. Dell (značeno na vrchlíku stínidla)
30. léta 20. století, Německo

Min. výška 30 cm, průměr stínidla 15 cm

V cena 3 500 Kč
O cena 5 000 - 7 000 Kč

Stínidlo z ocelového plechu. Nůžkový mechanizmus složený z lisovaných dílů rovněž z ocele. Restaurováno, nová elektrifikace.