46
Červený porcelánový popelníček

Haas & Čížek porcelánka pro Družstevní práci Praha, Značeno
30. léta 20. století, Československo (1929)

Výška 3 cm, šířka 9 cm, hloubka 7,5 cm

V cena 900 Kč
O cena 1 200 - 1 500 Kč

Červeně stříkaný porcelánový popelník s dvojitým lůžkem pro cigaretu na dvou diagonálně protilehlých stranách. Patrné známky používání na uvnitř popelníčku.