47
Alpakový tříplamenný svícen

WMF, Geislinger (značeno)
30. léta 20. století, Německo

Výška 22 cm, šířka 30 cm

V cena 2 000 Kč
O cena 3 000 - 4 000 Kč

Pasířsky zpracovaná stříbřená mosaz, lakovaná. Krásná ukázka funkcionalistické střízlivosti a dokonalého zpracování. Velmi dobrý stav. Na několika místech odřený lak. Stříbření v pořádku.
Pravděpodobně se jedná o práci Wilhelma Wagenfelda.