70
Nástěnná pracovní lampa (modular typ 500)

Kurt Fischer (1890-1956)
Mitgard Licht, GmbH, Türingen
50. léta 20. století, Německo DDR (značeno)

Max. délka 80 cm, průměr stínidla 18 cm

V cena 4 500 Kč
O cena 7 500 - 9 000 Kč

Celoocelová lampa s šedě lakovaných dílů. Samotné stínidlo smaltované a značené obtiskem Mitgard.
Nová elektrifikace.