71
Džbán

Jaroslav Vondráčková ml., Kostelec nad Černými lesy (značeno JVK)
30.-40. léta 20. století, Československo

Výška 21 cm, průměr 16 cm

V cena 1 600 Kč
O cena 2 400 - 3 200 Kč

Černě glazovaná keramika se stylizovaným reliéfním dekorem vinných hroznů.