93
Teakové hnízdové stolky

Kai Kristensen (1929 -)
60. léta 20. století, Dánsko

Výška 46,5 cm, šířka 59 cm, hloubka 39 cm

V cena 11 000 Kč
O cena 15 000 - 20 000 Kč

Sada čtyř hnízdových stolků z teakového dřeva. Konstrukce z masivu, deska dýhovaná. Okraje stolu zbroušeny pod úkosem. Typický produkt skandinávského designu, jak si jej všichni představujeme. Elegance, funkčnost a perfektně zpracovaný materiál. Špičkový stav.