94
Bílá stolní lampa (typ 851010)

Josef Hůrka
Napako, Praha (značeno)
60.-70. léta 20. století, Československo

Max. výška 59 cm, průměr stínidla 15cm

V cena 2 200 Kč
O cena 3 000 - 4 000 Kč

Konstrukce lampy z bíle lakovaného, částečně chromovaného obecného kovu. Lampa výškově i směrově nastavitelná. Původní stav, původní elektrifikace.