1
Malá obdélná stolička

GebrüderThonet, Wien (značeno vinětou a razítkem Thonet)
Přelom 20. století, R-U

↑ 19,5 cm → 34 cm ↗ 24,5 cm

V cena 2 000 Kč
O cena 2 500 - 3 000 Kč

Dřevěná konstrukce z bukového ohýbaného hranolu, překližky a soustružené ohýbané kulatiny.