34
Lopatka na dort

Bohuslav Južnič
Pro Topičův Salon, značeno Sandrik A.S., T.S.
30. léta 20. století (po roce 1931)

↑ 19 cm → 4 cm

V cena 2 500 Kč
O cena 3 500 - 4 500 Kč

Lopatka vyrobena ze stříbřeného pakfongového plechu, letováno, ohýbáno.

Pozn. Lit.: Lucie Vlčková, Alice Hekrdlová (eds.), Krásná jizba DP 1927 – 1948, UPM,KANT, str. 251 obr. H.