35
Kleště na kostkový cukr

Bohuslav Južnič
Pro Topičův Salon, značeno Sandrik alpaka., T.S.
30. léta 20. století (po roce 1932)

V cena 2 000 Kč
O cena 3 000 - 4 000 Kč

Kleště vyrobeny z niklovaného mosazného plechu.

Pozn. Lit.: Lucie Vlčková, Alice Hekrdlová (eds.), Krásná jizba DP 1927 – 1948, UPM, KANT, str. 241.