59
Černá keramická váza

Květa Koksteinová (1918–)
Rako, Rakovník závod IV. Značeno zespoda RAKO IV
40. léta 20. století (1941)

V cena 3 000 Kč
O cena 4 000 - 5 000 Kč

Černě glazovaná váza s vystouplým reliéfem nekonečné linky s prosvítající žlutou podglazurou. Celkově vytvářející velmi zajímavý prostorový i barevný efekt.

Pozn. Pozn.: Autorka byla žačkou Heleny Johnové na UMPRUM v Praze 1935–42).