60
Porcelánová vázička „Bruxelles´58“

Porcelánka Bohemia, Dubí (značeno)
50. léta 20. století, Československo

↑ 8 cm

V cena 800 Kč
O cena 1 200 - 1 500 Kč

Malá vázička džbánkovitého tvaru, zhotovená z bílého porcelánu a opatřena kobaltovým logem Exposition Universe Bruxelles 1958 a na druhé straně motivem bruselské katedrály. Vše podglazurní kobaltová dekorace ve stylu „cibuláku“. Sloužila jako suvenýr z České výstavy Expo 58.