9
Proutěné křeslo s podnožkou

Prag–Rudniker, Závody na proutěné zboží
10.–20. léta 20. století, R-U

↑ 110 cm → 70 cm ↗ 95 cm

V cena 4 000 Kč
O cena 6 000 - 8 000 Kč

Nádherně zachovaná konstrukce i výlet křesla, bez zjevných známek poškození a úprav. Chybí pouze vymezovací prvek pro fixaci vysouvací podnožky. Křeslo je velmi elegantní svou odlehčenou konstrukcí. Plně funkční a špičkový stav.