10
Houpací křesílko proděti – panenky

GebrüderThonet, Wien (značeno vinětou a razítkem Thonet)
Počátek 20. století, R-U

↑ 62 cm → 35 cm ↗ 91 cm

V cena 3 500 Kč
O cena 5 000 - 7 000 Kč

Ohýbané bukové dřevo, petigový výplet nový (na sedáku malé poškození výpletu). Původní dobrý stav – nerestaurováno.