1
Otočná pracovní stolička

Gebrüder Thonet, Wien
Přelom 19. - 20. století, R-U (značeno)

↑ 47,5 cm ø 36 cm

V cena 6 500 Kč
O cena 10 000 - 15 000 Kč

Sedák zhotoven z ohýbaného bukového hranolu s překližkovou vložkou, původně černě lakovanou. Sedák je nesen litinovou paprsčitou konzolí s centrálním vřetenem. To je zašroubováno do litinového prvku pro uchycení dřevěných soustružených a ohýbaných nohou, které jsou mezi sebou provázány příčkami. Pozn.: Velmi vzácný model!