2
Polokřeslo – model Postsparcasse

Otto Wagner (1841 – 1918
Gebrüder Thonet, Wien (značeno)
Počátek 20. století, R-U

↑ 77 cm → 56 cm ↗ 56 cm

V cena 7 000 Kč
O cena 10 000 - 15 000 Kč

Křeslo zhotoveno z červeně mořeného bukového hranolu s šelakovou politurou. Sedák a opěrák nově čalouněn. Celkově křeslo prošlo renovací. Křeslo bylo původně navrženo pro Postsparkasse ve Vídni.