100
Konferenční stůl „Palouček“

Jiří Pelcl (1950-)
Ateliér Pelcl – autorská práce, značeno
90. léta 20. století, Čechy (návrh 1996)

↑ 62 cm → 90 cm ↗ 62 cm

V cena 9 000 Kč
O cena 15 000 - 18 000 Kč

Deska stolu nepravidelného tvaru je vyrobena z březové překližky. Na povrchu nanesena struktura se zatíranou barvou a stylizacemi květů na zeleném podkladu.

Jedinečná autorská věc od uznávaného designéra a bývalého rektora UMPRUM Jiřího Pelcla.