39
Stolní ventilátor

Elektro-Praga
40. léta 20. století, Československo

ø ochranné klece 36 cm

V cena 4 000 Kč
O cena 5 000 - 6 000 Kč

Pozn. Tento ventilátor je identický s ventilátorem AEG veb. 20, který se vyráběl v letech 27 – 39 v Německu. Zda šlo o licenci, či konfiskaci v rámci válečných reparací není známo. Značeno na štítku a uprostřed klece.