41
Odpočinková křesla (2ks)

Jindřich Halabala (1903 – 1978)?
UP – závody, Brno
30. léta 20. století, Československo (design 1930 - 31)

↑ 77 cm → 67 cm ↗ 87 cm

V cena 12 000 Kč
O cena 15 000 - 20 000 Kč

Konstrukce z dubového masivu. Područky jsou ohýbané z buku a dýhovány rovněž dubem. Velmi pohodlný robustní model, který se na trhu málo objevuje. Nově čalouněno. Nová šelaková politura na dřevěných konstrukcích.