57
Souprava barevných misek (6+1)

Jaroslav Ježek (1923-2002)
Royal Dux, Duchcov (značeno)
50. – 60. léta 20.století, Československo (1957)

↑ 9 cm → 21 cm ↗ 15cm

V cena 2 400 Kč
O cena 4 000 - 6 000 Kč

Misky vyrobeny z bílého porcelánu s glazurou. Uvnitř barevný nástřik. Velká mísa má na okraji malý oťuk cca 1 x 3 mm. Jinak stav perfektní. Kolekce sedmi misek vychází tvarově z velmi úspěšné soupravy Elka, která byla poprvé prezentována na Expo 58 v Bruselu.